Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Razem 0,00 zł

• Realizuj zamówienie •

KOCYK SUMMER SMYK Powiększ do pełnego rozmiaru

KOCYK SUMMER SMYK bolidy / turquoise

89,00 zł

EKSKLUZYWNY, NISAMOWICIE LEKKI I MIŁY KOCYK ZABIERZE  SMYKA DO ŚWIATA KOLOROWYCH SNÓW. Do łóżeczka, gondoli, spacerówki.

- Kocyk bez wypełnienia . Idealnie sprawdzi się podczas  letnich oraz wiosennych spacerów, może również służyć jako letnia kołderka do łóżeczka.

- Dwustronny kocyk z 2 oryginalnych materiałów,  jedna strona to bawełna projektu znanego designera, druga z uwielbianego już na całym Świecie milutkiego minky z charakterystycznymi wypustkami

- dodatkowo do kocyka doszyte 4 kolorowe wstążeczki sensoryczne, mające na celu skupienie uwagi malca, jak również rozwijające zdolności poznawcze we wczesnym wieku, sprawdzą się również jako zaczepy do smoczka lub gryzaka.

Najwyższa jakość  użytych materiałów oraz ręczne wykonanie w POLSCE  sprawia, że kocyk może być często prany bez obawę o utratę koloru, czy zniszczenie materiału.

Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów GuGa DESIGN dba o każdy szczegół, dlatego kocyk pakujemy w praktyczny lniany worek, na którym GRATIS wyhaftujemy imię maluszka.  Dzięki temu kocyk staje się doskonałym prezentem  na  chrzciny, urodziny jak również bez okazji dla najdroższych nam pociech.

WYMIARY: 75 x 100cm (+/-3cm)

SKŁAD: 100% bawełny, 100% minky 380g/m2