Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Razem 0,00 zł

• Realizuj zamówienie •

Czy można zamówić produkt o niestandardowych wymiarach?
Staramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów dlatego, stworzymy GuGa – produkt o nietypowych wymiarach.

Czy GuGa – produkty  są bezpieczne dla alergików?
Tak, wypełnienie jest antyalergiczne i posiada niezbędne atesty i certyfikaty.  Wszystkie używane materiały pochodzą z pewnych źródeł, i są bezpieczne dla najmłodszych. Szczegółowe informacje odnośnie materiałów znajdziecie Państwo w zakładce „Jakość”

Jak długo trwa realizacja zamowienia?
Zamawiając produkt  dostępny od reki, realizacja następuje w ciągu 24 -48 godzini od zarejestrowania wpłaty na firmowym koncie. Przy zakupie produktu na zamówienie, czas oczekiwania ustalany jest indywidualnie, w zależności od dostępności materiałów. Jeśli materiały są na stanie, zamówienie jest realizowane w ciągu 2 dni, od zarejestrowania wpłaty na naszym koncie.

Jakie są koszty wysyłki w Polsce?
Wysyłka Pocztą Polską na terenie kraju, to - w zależności od wagi - koszt od 5 do 14 zł. Kurier, niezależnie od wagi - 14 zł za jedną paczkę. Korzystamy z usług firmy kurierskiej GSL. Podane koszty dotyczą wysyłek krajowych. W przypadku wysyłek zagranicznych koszt jest ustalany indywidualnie.

Jak zapłacić za zamówienie?
Można wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • przelew na konto bankowe
  • płatność przy odbiorze